Circular 200, LED osvětlení pro okrasné fontány, Ignialight - různá provedení
Popis zboží:
Profesionální podvodní LED reflektor Circular je speciálně navržený pro montáž přímo na vodní trysky okrasných fontán a vodních prvků. Zaručuje tak řádné osvětlení vody a rovnoměrný tok světla. Je vyroben z kvalitní nerezové oceli.
LED reflektor Circular má krytí IP68 a musí být instalován tak, aby byl zcela ponořený ve vodě. Svítidlo je na bezpečné napětí 24V a k jeho provozu je nutný transformátor, který se prodává samostatně.
Jedná se o zakázkovou výrobu, kde je možné zvolit si z různých parametrů svítidla podle potřeb konkrétní zakázky. Výrobce nabízí možnost barevného svícení + bílou barvu. Výkon svítidla je 16W. V nabídce je úzká optika a ovládání DMX.
Veškerá svítidla výrobce Ignialight se vyrábí v Evropě s kvalitními komponenty. Výrobce má krátké dodací lhůty, řádově 2-3 týdny.
Máte zájem o individuální nabídku? Kontaktujte nás. Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku a návrh osvětlení na míru.
NAŠE NOVINKY |
---|
Switch Plus 12V, chytré ovládání zahradního osvětlení, Garden Lights |
![]() |
Spínač Switch Plus udělá z vašeho 12V zahradního osvětlení Garden Lights inteligentní systém, který ... |
1650,00 Kč |
VÝBĚR Z PRODUKTŮ |
---|
Catalpa LED 3W, 190lm, 3000K, zahradní LED reflektor na 12V, Garden Lights |
![]() |
Nerezový zahradní Power LED reflektor na 12V s výkonným 3W Power LED zdrojem. Zahradní Power LED spo... |
1229,00 Kč |
LINEA 1 vánoční LED řetěz na 12V, 100 LED, 10m, teplá bílá, Garden Lights |
![]() |
Venkovní svítící LED řetěz LINEA na 12V se hodí k dekorativnímu a vánočnímu osvětlení v interiéru i ... |
595,00 Kč |
Luxeco LED Unit 2W 12x teplá bílá, 43lm, 12V GU5.3 |
![]() |
LED unit 12x teplá bílá 12V 2W GU5,3 Náhradní LED světelný zdroj v teple bílé barvě světla ke s... |
392,00 Kč |
položek v košíku: 0